Menu witryny

Klasa 3A w banku 2019

Dnia 9 października 2019r. uczniowie klasy IIIa odwiedzili Bank Spółdzielczy w Sztumie oddział w Somoninie. Poznali pracę bankowców i dowiedzieli się skąd się biorą pieniądze. Pani Dyrektor Banku zachęcała uczniów do oszczędzania i zakładania rachunków oszczędnościowych. Wycieczka do Oddziału Banku Spółdzielczego jest jednym z zadań konkursu ,, Liderzy Bankowania „ do którego mogą przystąpić chętne klasy szkół podstawowych. Celem konkursu jest edukacja uczniów w zakresie bankowości i finansów.

klasa 3a w banku 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz