Menu witryny

Wizyta biskupa 2019

W poniedziałek, 23 września 2019 roku naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość- Arkadiusz Okroj, Biskup Pomocniczy Diecezji Pelplińskiej. Towarzyszył mu ksiądz proboszcz Piotr Kardas. W imieniu całej społeczności szkolnej gościa przywitała pani dyrektor, zaś uczniowie wręczyli upominek w postaci skrzypiec diabelskich. Spotkanie uświetnił chór szkolny, który wykonał hymn szkoły oraz kaszubską piosenkę pod dyrygenturą pani Marty Szadłowskiej. Niezawodną postawą wykazali się także harcerze, wolontariusze oraz poczet sztandarowy. Biskup ujął wszystkich bezpośredniością, serdecznością oraz pogodą ducha. Po udzieleniu Błogosławieństwa Bożego odwiedził Izbę Papieską i zamieścił pamiątkowy wpis w kronice szkolnej. Wizyta Księdza Biskupa z pewnością była niezapomnianym przeżyciem dla całej społeczności szkolnej.

wizyta biskupa 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz