Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019

Dnia 18 września 2019r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII (łącznie: 183 uczniów). Dzień przed wyborami czterech kandydatów zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatów na przygotowanych wcześniej plakatach.

Komisja Wyborcza w składzie:Sara Rybakowska, Zuzanna Wiśniewska, Maja Grzymska, Martyna Puzdrowska oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu , przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2019/2020 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Michał Rychert – Przewodniczący SU

Jan Formela – Zastępca Przewodniczącego

Zofia Sołtysek – Skarbnik

Maja Grota – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

skad su