Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 - 2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Mamy nadzieję, że w czasie wakacji Wszystkim udało się odpocząć.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok szkolny, tak więc kilka ogłoszeń organizacyjnych:

2 września rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020.

O godz. 8.00 spotykają się uczniowie klas I – III z wychowawcami w budynku szkoły przy ulicy Wolności 42.

O godz. 8.00 spotykają się uczniowie klas IV – VIII z wychowawcami w budynku szkoły przy ulicy Osiedlowej 17.
O godz. 9.00 – msza św. w Kościele Parafialnym w Somoninie.

Po mszy św. spotkanie z Rodzicami i Dziećmi wszystkich grup przedszkolnych w budynku szkoły przy ulicy Wolności 42.

Wszyscy Uczniowie i Dzieci grup Przedszkolnych w poniedziałek – 2 września - dostaną od swoich wychowawców plan zajęć dydaktycznych na kolejne dni.

Na wszystkie Dzieci w szkole czekają już podręczniki. Rodzice kupują Dzieciom tylko książki do religii.

W nowym roku szkolnym wszystkim Uczniom życzymy jak najwięcej sukcesów.

Dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie