Szkolne Igrzyska Dzieci - finał wojewódzki 2019

SP Somonino z awansem na zawody ogólnopolskie w szkolnych igrzyskach dzieci!!! (Dziewczęta rocznik 2006-2008) Po wygraniu zawodów gminnych następnie powiatowych oraz półfinału wojewódzkiego przyszedł czas na finał wojewódzki rozgrywany w Gdyni. W grupie zmierzyliśmy się z zespołami z Gdańska pokonując ich 2:0 oraz gospodarzy z Gdyni wygrywając 4:1 i tym samym awansując do ścisłego finału turnieju. W finale wygrywamy z Nowy Stawem 6:0!!! i zdobywamy Mistrzostwo Województwa Pomorskiego i awans na zawody ogólnopolskie, które odbędą się w dniach 13-16 czerwca w Głuchołazach. Dziewczyny w drodze do awansu wygrały łącznie 14 meczów żadnego nie przegrywając ani remisując!

Skład zespołu SP Somonino: Aleksandra Kreft-bramkarz, Aleksandra Wesołowska, Nikola Byczkowska, Małgorzata Leszkowska, Aneta Walaszkowska i kapitan zespołu Oliwia Pipiórka-zdobywczyni 7 bramek podczas turnieju wojewódzkiego. Rezerwowe: Martyna Puzdrowska, Wiktoria Went, Zuzanna Czapiewska. Trener: Waldemar Rychert.

fina wojewdzki 2019

piszą o nas