Menu witryny

Bezpiecznie na wsi – maszyna pracuje, a dziecko obserwuje 2019

W dniu 20 marca 2019r. odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa pracy na wsi. Prelekcje przeprowadził pracownik KRUS z Kartuz, który odnosząc się do własnych doświadczeń w intersujący sposób opowiedział o wypadkach podczas prac polowych z udziałem dzieci. Uświadomił dzieciom, że nie mogą wykonywać prac związanych z obsługą maszyn w gospodarstwie rolnym. Nie mogą również przebywać w strefie pracy maszyn i pojazdów rolniczych. Uczniowie otrzymali książeczki, pt. „Bezpieczniewo – czyli jak uniknąć wypadków na wsi”. Prelegent zachęcił uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, pt. „Bezpiecznie na wsi – maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”. Uważamy, że przekazana uczniom wiedza przyczyni się do wzrostu świadomości na temat bezpieczeństwa podczas pracy na wsi.

bezpiecznie na wsi 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz