Menu witryny

Rejonowy Konkurs Biblijny 2019

Dnia 8 marca 2019r. w Szkole Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie odbył się Rejonowy Konkurs Biblijny z Dziejów Apostolskich organizowany przez Akcję Katolicką w Rumii. Najmłodsi  uczniowie z klas 0-IV wykonywali prace plastyczne, które zostały ocenione przez rejonową komisję konkursową i zaprezentowane na wystawie w dniu konkursu z wiedzy biblijnej w naszej szkole. Do konkursu plastycznego nadesłano 25 prac.

Wśród najmłodszych uczestników konkursu ( klasy 0-IV) komisja przyznała następujące miejsca:
I miejsce- Liliana Korzeniewska- Szkoła Podstawowa w Goręczynie

II miejsce-Karolina Machalewska-Szkoła Podstawowa w Miszewie
III miejsce–Maciej Rodziewicz-Szkoła Podstawowa w Egiertowie
Wyróżnienie-Zuzanna Treder- Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie.

Konkurs wiedzy z Dziejów Apostolskich dla klas V-VI pisało 18 uczniów z  6 szkół podstawowych i 22 uczniów z klas VII-VIII i gimnazjum, którzy reprezentowali 10 szkół z całego rejonu. Uczniowie zmagali się z testem, który zawierał ponad 30 różnych pytań. Po godzinnej pracy wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami wysłuchali koncertu na pianinie i flecie w wykonaniu uczennic z klasy VIII a Julii Baczyńskiej i Olgi Reglińskiej. Drugim miłym akcentem dla wszystkich zgromadzonych był występ zespołu tanecznego ze szkoły podstawowej w Somoninie prowadzonego przez Panią Sylwię Woelke.
Po sprawdzeniu testów Rejonowa Komisja Konkursowa ogłosiła wyniki. 
W kategorii szkół podstawowych klas V-VI
I miejsce– Marcelina Joskowska- Szkoła Podstawowa w Sierakowicach
II miejsce- Tymoteusz Holka- Szkoła Podstawowa w Pępowie

III miejsce- Anna Klinkosz- Szkoła Podstawowa w Goręczynie

IV miejsce- Franciszek Skrzypkowski- Szkoła Podstawowa w Sierakowicach

W kategorii klas VII, VIII i gimnazjów przyznano:
I miejsce-  Agata Kuczyńska- Szkoła Podstawowa w Leźnie
II miejsce –  Dawid Machalewski- Szkoła Podstawowa w Miszewie

II miejsce- Dominik Płotka-  Szkoła Podstawowa w Sierakowicach

III miejsce- Marek Kukielski-  Szkoła Podstawowa  w Żukowie
Zdobywcy trzech pierwszych miejsc awansowali do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 6 kwietnia 2019r w Rumii. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali dyplomy i  nagrody książkowe a pozostali uczestnicy dyplomy uczestnika Rejonowego Konkursu Biblijnego. Wszystkim uczestnikom konkursu, którzy przybyli do Szkoły Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Somoninie, aby zmagać się z Dziejami Apostolskimi serdecznie dziękujemy i gratulujemy wiedzy.

rejonowy konkurs biblijny 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz