„Dzień Tosta przygotowany przez uczniów klasy II B- GP wraz z wychowawcą"

We wtorek, 23 stycznia zorganizowaliśmy w szkole „Dzień Tosta”. Już od początku września Samorząd Uczniowski zaplanował cykliczną akcję poświęconą ulubionym smakołykom. Odbył się „Dzień Mufinki” przygotowany przez uczniów klasy II A i „Dzień Czekolady” przygotowany przez uczniów klasy III B. Wyznaczone osoby z klasy II B piekły tosty w pocie czoła, w świetlicy szkolnej. Trzeba przyznać, że popyt był ogromny i trudno było nadążyć z przygotowywaniem. Tosty sprzedały się w trybie ekspresowym, niczym ciepłe bułeczki w piekarni. Pani Beata Struczyńska – wychowawczyni, nie myślała, że będzie musiała dostarczać dodatkowe produkty, udając się do sklepu. Organizatorzy sprzedali naprawdę bardzo dużo tostów, kolejka po nie była niesamowicie długa, a tosty były hitem dnia. Ogromne wrażenie na społeczności szkolnej zrobił uczeń Filip Goluch, który w profesjonalnym ubraniu - fartuchu i czapeczce serwował na tacy gorące tosty. Można sobie wyobrazić, jak smakowicie pachniało w naszej szkole jeszcze przez kilka godzin. Teraz czekamy na Dzień Gofra, który przygotują uczniowie klasy III A.

dzie tosta 20181

dzie tosta 20182