Andrzejki w szkole

Dnia 29 listopada uczniowie klas IV – VII bawili się na  andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.  Tego dnia dyskoteka rozpoczęła się od tradycyjnych konkursów i zabaw, m.in. tj: tańce na gazecie, jedzenie jabłka wiszącego na sznurku bez użycia rąk, czy taniec z balonem. Zabawy te wprowadziły wszystkich w dobry nastrój, było dużo śmiechu i żartów. Tego dnia na parkiecie można było spotkać wróżki, czarodziejki i inne magiczne postacie. Wszyscy dobrze się bawili i chętnych do tańca nie brakowało. W styczniu planujemy kolejną imprezę muzyczną . Szczególnie dziękujemy Izie  Cymerman z VII b oraz  niezawodnemu Kacprowi Burka z kl. II a gimnazjalnej za oprawę muzyczną i techniczną.

andrzejki 2017 su