„ Pomóżmy zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę...”

Samorząd szkolny zwraca się z prośbą do całej społeczności szkolnej oraz rodziców, aby wsparli naszą akcję pod hasłem „ Pomóżmy zwierzętom ze schroniska przetrwać zimę...”. Przed nami zapewne kolejna mroźna zima. Dla zwierząt to czas, kiedy muszą zdać się na dobroć i łaskę człowieka. Od końca października do końca listopada zbieramy w naszej szkole karmę dla psów i kotów, pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na los tych bezbronnych i opuszczonych istot. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej szczytnej i jakże edukacyjnej Akcji. Uczniowie i ich Rodzice, oraz Grono Pedagogiczne mogą w realny sposób pomóc przetrwać mroźne dni zwierzakom, które przebywają w bezpiecznym dla nich miejscu jakim jest schronisko. Jesteśmy przekonani, że wspólnie weźmiemy udział w pomocy bezbronnym i jakże od nas wszystkich zależnym zwierzętom.
Karmę można przekazywać wychowawcy klasy lub pedagogowi szkolnemu.

pommy zwierztom w schronisku przetrwa zim