Uczniowie wybierają swoich przedstawicieli

Dnia 20 września 2017r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas III – VII (łącznie 213 uczniów). Dzień wcześniej sześć kandydatek i jeden kandydat zaprezentowali swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatów na przygotowanych wcześniej plakatach.
Komisja Wyborcza w składzie: Anastazja Kobus, Nikola Woźniak, Zosia Kocur oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu, przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.
W roku szkolnym 2017/2018 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Agata Szymańska  – Przewodnicząca SU

Marta Gawroń – Zastępca Przewodniczącej

Martyna Szulc – Skarbnik

Olga Reglińska – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu ciekawych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.