Menu witryny

Biegi Sztafetowe 2019

3 października 2019r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły podstawowe: Somonino i Goręczyno. Dziewczęta młodsze miały do pokonania 10 x 600m., chłopcy 10 x 800 m, dziewczęta starsze kl.VII – VIII – 10 x 800m, chłopcy 10x 1000m.

Ostatecznie dziewczęta kl.IV – VI zajęły II miejsce, chłopcy natomiast zajęli I miejsce.

Dziewczęta i chłopcy kl.VII – VIII zajęli również I miejsce.

Drużyny, które zajęły I miesca w klasyfikacji gminnej, awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 10 października w Miechucinie.

Skład drużyny dziewcząt IV - VI : Klaudia Rejniak, Kamila Rychert, Marta Konkel, Anna Bladowska, Klaudia Lelek, Roksana Went, Weronika Gogolińska, Agata Leszkowska, Aleksandra Goldman, Małgorzata Leszkowska.

Skład drużyny chłopców IV - VI: Oliwier Arendt, Stanisław Łoś, Aleksander Butowski, Jędrzej Miloch, Damian Szreder, Bartosz Pipiórka, Maksymilian Bazychowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders, Antoni Kleina, Joachim Gogoliński.

Skład drużyny dziewcząt VII – VIII: Zuzanna Czapiewska, Wiktoria Went, Martyna Puzdrowska, Roksana Puzdrowska, Oliwia Pipiórka, Agata Borkowska, Julia Szreder, Aleksandra Wesołowska, Aneta Walaszkowska, Zofia Stankowska.

Skład drużyny chłopców VII – VIII: Błażej Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Kacper Karbowiak, Aleksander Tryba, Wiktor Arendt, Kewin Kuźmiński, Jakub Miloch, Nikodem Litwic, Olaf Kistowski, Filip Steinka.

biegi sztafetowe 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz