Menu witryny

Logowanie

Biegi Sztafetowe 2019

3 października 2019r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 2 szkoły podstawowe: Somonino i Goręczyno. Dziewczęta młodsze miały do pokonania 10 x 600m., chłopcy 10 x 800 m, dziewczęta starsze kl.VII – VIII – 10 x 800m, chłopcy 10x 1000m.

Ostatecznie dziewczęta kl.IV – VI zajęły II miejsce, chłopcy natomiast zajęli I miejsce.

Dziewczęta i chłopcy kl.VII – VIII zajęli również I miejsce.

Drużyny, które zajęły I miesca w klasyfikacji gminnej, awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 10 października w Miechucinie.

Skład drużyny dziewcząt IV - VI : Klaudia Rejniak, Kamila Rychert, Marta Konkel, Anna Bladowska, Klaudia Lelek, Roksana Went, Weronika Gogolińska, Agata Leszkowska, Aleksandra Goldman, Małgorzata Leszkowska.

Skład drużyny chłopców IV - VI: Oliwier Arendt, Stanisław Łoś, Aleksander Butowski, Jędrzej Miloch, Damian Szreder, Bartosz Pipiórka, Maksymilian Bazychowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders, Antoni Kleina, Joachim Gogoliński.

Skład drużyny dziewcząt VII – VIII: Zuzanna Czapiewska, Wiktoria Went, Martyna Puzdrowska, Roksana Puzdrowska, Oliwia Pipiórka, Agata Borkowska, Julia Szreder, Aleksandra Wesołowska, Aneta Walaszkowska, Zofia Stankowska.

Skład drużyny chłopców VII – VIII: Błażej Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Kacper Karbowiak, Aleksander Tryba, Wiktor Arendt, Kewin Kuźmiński, Jakub Miloch, Nikodem Litwic, Olaf Kistowski, Filip Steinka.

biegi sztafetowe 2019

więcej zdjęć


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz