Menu witryny

Biegi Brzegami Raduni 2019

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w powiatowych zawodach "Biegi Brzegami Raduni". Wszyscy dzielnie walczyli i ukończyli biegi w swoich kategoriach. Udało nam się też zdobyć lokatę na podium. Jakub Kujawski z klasy IIc zajął III miejsce w kategorii klas I-II wśród chłopców. Nagrodzeni zostali też Jakub Pipiórka z klasy IIb, który zajął V miejsce w swojej kategorii i Maja Penk, również uczennica klasy IIb, która zajęła VI miejsce w kategorii dziewcząt. Wysoko ulokował się również Błażej Arendt z klasy VIIIa, który zajął IV miejsce. Na koniec wszyscy kibicowaliśmy panu Waldkowi i panu Mariuszowi, którzy wystartowali w kategorii seniorów

Wspólnym sukcesem było zajęcie przez naszą szkołę I miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Gratulujemy naszym uczniom i czekamy na kolejne sukcesy!

biegi brzegami raduni 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz