Noworoczny Turniej o Puchar Wójta Gminy Somonino w piłce nożnej halowej 2019

Dnia 11.01.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Noworocznym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Somonino w piłce nożnej halowej chłopców, który odbył się na hali przy naszej szkole. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Pierwszy zespół w większości złożony z uczniów klasy sportowej spisał się poniżej oczekiwań zajmując piąte miejsce w klasyfikacji końcowej, zaś druga drużyna złożona w większości z uczniów klas VII i VIII zajęła szóste miejsce. Naszą szkołę reprezentowali:

I zespół - Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Dominik Kolka, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka, Nikodem Kuszaj.

II zespół - Mariusz Arendt, Kewin Kuźmiński, Błażej Arendt, Wiktor Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Dawid Koniszewski, Cezary Tryba, Patryk Kobus, Tomasz Leszkowski.

noworoczny turniej o puchar wjta gminy somonino 2019