Menu witryny

Turnieje eliminacyjne Powiatowej Ligi Gimnazjalnej w piłce nożnej halowej chłopców 2018

W dniach 03.12.2018 r. oraz 07.12.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turniejach eliminacyjnych Powiatowej Ligi Gimnazjalnej w piłce nożnej halowej chłopców, które odbyły się na halach sportowych w Kartuzach oraz Kiełpinie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Pierwszy zespół w większości złożony z uczniów klasy sportowej spisał się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce w klasyfikacji końcowej i zapewnił sobie tym samym awans do turnieju finałowego. Druga drużyna złożona w większości z uczniów klas VII i VIII zajęła siódme miejsce i zakończyła rywalizację. 

Naszą szkołę reprezentowali:
I zespół - Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka, Nikodem Borkowski. 
II zespół - Mariusz Arendt, Kewin Kuźmiński, Błażej Arendt, Wiktor Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Dawid Koniszewski, Nikodem Kuszaj, Kamil Plichta, Jakub Richert, Cezary Tryba, Maciej Żołnowski. 

turnieje eliminacyjne 2018


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz