II Międzyszkolny turniej tenisa stołowego 2018

Uczniowie naszej szkoły w dniu 10 grudnia brali udział w II Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego w Borczu. Rozgrywki prowadzono w 4 kategoriach: dziewczęta i chłopcy rocznik 2006 i młodsi, oraz dziewczęta i chłopcy rocznik 2003-2005.

W kategorii chłopców młodszych wysokie II miejsce zajął Olek Butowski z klasy 4a, w kategorii chłopców starszych IV miejsce zajął Jan Stankowski z klasy 3b i VI miejsce Nikodem Borkowski z klasy 3d.

W kategorii dziewcząt starszych I miejsce zajęła Ewa Draws z klasy 3c, V miejsce Natalia Wilkowska z klasy 3c i VI miejsce Karolina Gruchała - Węsierska z klasy 3a. W kategorii dziewcząt młodszych nie udało się zdobyć punktowanego miejsca.

Zawodnicy za miejsca I - III otrzymali puchary i nagrody rzeczowe oraz za miejsca I -VI  pamiątkowe dyplomy. Wszystkim gratulujemy.

ii midzyszkolny turniej tenisa stoowego 2018