Menu witryny

Gminne Igrzyska w Unihokeja 2018

31 października 2018r. odbył się w Goręczynie Gminny Turniej Unihokeja Szkół Podstawowych w kategorii klas IV - VI dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny: Somonino, Goręczyno, Borcz i Egiertowo – dziewczęta i chłopcy. Naszą Szkołę reprezentowała przede wszystkim klasa sportowa VIB oraz uczniowie z klasy VIA. Po zaciętej rywalizacji dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli I miejsce i będą reprezentować naszą Gminę w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Baninie.

Skład drużyny dziewcząt: Aneta Walaszkowska, Oliwia Pipiórka, Antonina Plichta, Zofia Stankowska, Małgorzata Leszkowska, Aleksandra Wesołowska, Agata Borkowska, Zuzanna Czapiewska, Anna Neubert, Zuzanna Wiśniewska.

Skład drużyny chłopców: Nikodem Litwic, Aleksander Tryba, Kacper Karbowiak, Kacper Kowaluk, Gracjan Brylowski, Jan Formela, Bartosz Penk, Jan Mański, Kamil Kąkol, Wojciech Mucha, Aleksander Bieszka.

Opiekunowie: Waldemar Rychert, Beata Chyła – Kobus.

gminne igrzyska w unihokeju 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz