Menu witryny

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt 2018

Dnia 09.05.2018 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, które odbyły się na boisku w Sulęczynie. Nasze dziewczęta w fazie grupowej przegrały z Żukowem 2:4 oraz pokonały Chmielno 1:0 co pozwoliło awansować do półfinału, gdzie uległy Szymbarkowi 0:4. Natomiast w meczu o najniższy stopień podium zrewanżowały się Gimnazjum w Żukowie wygrywając 3:2 i zdobywając tym samym brązowe medale. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Armatowska, Karolina Hallmann-Stolc, Wiktoria Szwichtenberg, Beata Brylowska, Marta Piotrowiak, Natalia Leszkowska, Paulina Leszkowska, Roksana Skierka i Agata Toporek.


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz