Menu witryny

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

Dnia 07.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, które odbyły się na boisku Orlik przy naszym gimnazjum. Chłopcy niestety ulegli wyraźnie przeciwnikom 6:11, natomiast dziewczęta po bardzo zaciętym meczu zremisowały ze swoimi rówieśniczkami z Goręczyna 3:3, by następnie wygrać w serii rzutów karnych 3:1. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Armatowska, Beata Brylowska, Marta Piotrowiak, Magdalena Wołodźko, Aleksandra Pawlicka, Agata Toporek, Roksana Benkowska, Wiktoria Szwichtenberg, Natalia Leszkowska, Paulina Leszkowska, Karolina Puzdrowska, Karolina Hallmann-Stolc, Roksana Skierka, Nikola Czoska, Michalina Peta, Izabela Cymermann i Wiktoria Wojowska (dziewczyny) oraz Nikodem Borkowski, Dominik Kolka, Mateusz Formela, Bernard Cirocki, Wiktor Zatyka, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Piotr Radomski, Piotr Stolc, Bartłomiej Węsiora, Oskar Grunke, Jakub Peta, Mateusz Hinz, Szymon Potrykus, Cezary Tryba i Mariusz Arendt (chłopcy). 

gminne igrzyska modziey szkolnej w pice nonej

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz