Uczniowie wybierają swoich przedstawicieli

Dnia 22 września 2016 r. odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VI (łącznie: 111 uczniów). Dzień wcześniej cztery kandydatki zaprezentowały swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję poczytać mnóstwo ciekawych propozycji kandydatek na przygotowanych plakatach.

Komisja Wyborcza w składzie: Agata Toporek, Roksana Skierka, Zuzia Wesołowska oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu, przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2016/2017 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Olga Reglińska – Przewodnicząca SU

Rozalia Dąbrowska – Zastępca Przewodniczącej

Marta Gawroń – Skarbnik

Martyna Szulc – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w naszej Szkole w nowym roku szkolnym.

samorzad uczniowski