Dni Otwarte dla klas trzecich 2021

W dniach 16 i 17 czerwca 2021r.  Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów, którzy kończą w tym roku klasę trzecią tzw. „Dni Otwarte”. Uczniowie klas czwartych opowiedzieli młodszym koleżankom i kolegom o swoich przeżyciach i doświadczeniach związanych z nauką w starszej klasie. Mówili o nowych przedmiotach szkolnych oraz zasadach panujących w klasie czwartej. Przedstawiciele SU zaprosili trzecioklasistów na spacer po szkole, pokazali sale, w których będą odbywały się lekcje, przedstawili nauczycieli przedmiotów, omówili  ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów klas 4 – 8 i oraz zwrócili uwagę na różne atrakcyjne formy spędzania czasu wolnego organizowane przez szkołę. Uczniowie klas trzecich z wielkim zaciekawieniem i przejęciem wysłuchali swoich starszych kolegów, zadawali im wiele pytań związanych z nauką, obowiązkami szkolnymi itp. To spotkanie miało charakter poznawczy i integracyjny. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje oraz pozytywna energia ułatwi naszym młodszym kolegom dobry  start w klasie czwartej. Życzymy im samych szóstek i wielu sukcesów.

dni otwarte su