Menu witryny

NAUKA I PRZYGODA

13 grudnia 2016 r., na zakończenie realizacji I edycji Programu Profilaktycznego „ALTERNATYWA”, 50 uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, gdzie obserwując nowe zasoby techniki, sprawdzały swoje wiadomości i umiejętności. Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców – amatorów, w którym w sposób namacalny mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie. Dzieci ciekawie spędziły czas z rówieśnikami i nauczyły się wielu nowych rzeczy o otaczającym nas świecie. Przekonały się również o tym, że zdobywanie wiedzy może być wyzwaniem i ciekawą przygodą.

experyment

więcej zdjęć


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz