Menu witryny

Konkurs pięknego czytania "Wiosna w poezji" 2023

 

30 marca 2023 roku odbył się w szkolnej bibliotece Konkurs Pięknego Czytania „Wiosna w poezji”. Do konkursu przystąpiło 60 uczestników. Zadanie uczestników polegało na odczytaniu na głos wybranego przez siebie wiersza o wiośnie. Jury przy ocenie uczestnika brało pod uwagę poprawność, płynność i tempo czytania, intonację oraz wyrazistość. Po trudnych obradach komisja wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III. Odbył się w dwóch kategoriach: kat. I klasy I, kat. II klasy I – III.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w kategorii klas I zostali :

I miejsce - Zoja Markowska

II miejsce - Łucja Grunke

II miejsce - Anna Górlikowska

III miejsce - Łukasz Nadolski

w klasach II – III

I miejsce - Paulina Splitt

II miejsce - Małgorzata Rychert

III miejsce - Antonina Pałubiak

III Miejsce - Oliwia Formela

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

konkurs piknego czytania 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz