Menu witryny

Konkursie Wiedzy Wędkarskiej i Ekologicznej 2023

 

Uczniowie uczęszczający na kółko wędkarskie wzięli udział w Konkursie Wiedzy Wędkarskiej i Ekologicznej, którego organizatorem był PZW z Gdańska. Po ogłoszeniu wyników z I etapu konkursu przez Radę ds. młodzieży Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Gdańsku. Siedmiu młodych wędkarzy z naszej szkoły dostało się do II etapu konkursu.

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz