Menu witryny

Konkurs różańcowy 2019

Dnia 23 października 2019r. w naszej szkole rozstrzygnięty został konkurs dla uczniów klas I-III na ,,Najpiękniejszy różaniec’’. Uczniowie wykonali różance dowolną techniką przy wykorzystaniu najróżniejszych materiałów. W konkursie uczestniczyło aż 37 dzieci z swoimi różańcami. Każdy uczeń biorący udział został wyróżniony. Wystawę różańcową można podziwiać do końca października w naszej szkole.

konkurs racowy 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz