Menu witryny

Warsztaty kulinarne on-line

Dnia 18 października odbyły się warsztaty kulinarne z programu Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, w których brali udział uczniowie grupy j. kaszubskiego klasy 5A i 5A. Warsztaty trwały 45 min z udziałem Koła Gospodyń Wiejskich. Panie z KGW gotowały dwie potrawy będące tradycją dla naszego regionu. Były to zupa owocowa i placki ziemniaczane. Po prezentacji tych dań mogliśmy wejść z Paniami w konwersację i zadawać pytania. Było to dla nas nowe, a nawet "inne" doświadczenie. Jeśli będzie możliwość, z pewnością skorzystamy z takiego doświadczenia.

Marta Szadłowska

warsztaty kulinarne online

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz