Menu witryny

Dzień Chłopaka

     Z okazji Dnia Chłopaka harcerki i harcerze z naszej szkoły zdecydowali się spotkać na nocnych rozgrywkach. W nocy z 30 września na 1 października cztery zastępy harcerskie: Szalone Wiewiórki, Sarny, Orły i Czujne Jastrzębie miały za zadanie rozszyfrować Prawo Harcerskie, zaprezentować je w formie kalamburów oraz nauczyć się kilku pląsów. Korzystając z dobrej pogody, mieli również okazje pobawić się w podchody a następnie sporządzić wspólny harcerski posiłek. Ten szereg atrakcji spowodował, że zmęczeni z chęcią usiedli w harcerskim kręgu i przy akompaniamencie gitary zaśpiewali harcerskie piosenki.

nockaharcerska1nockaharcerska2nockaharcerska3


 

Zapisz

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz