Menu witryny

Harcerski Rajd Rowerowy

     Korzystając ze słonecznej pogody, harcerze wybrali się na popołudniowy rajd rowerowy przepięknymi kaszubskimi szlakami rowerowymi. Pagórkowate ukształtowanie terenu dało im trochę w kość, ale co to w końcu dla harcerza. Wspinając się mozolnie, dotarliśmy z Somonina do Ramlej, skąd mieliśmy okazję podziwiać kaszubski krajobraz, malowany przepięknymi barwami wiosny. Kiedy już pokonaliśmy najtrudniejszą część szlaku, dotarliśmy na zasłużony odpoczynek do Ostrzyc. Zuchy oraz nowo zaprzysiężeni harcerze mieli jednak zadanie do wykonania. Musieli zebrać jak największą ilość przykładów roślinności i opisać ją w domu, w swoim harcerskim zielniku. Rajd ćwiczył wytrwałość, pokonywanie swoich słabości oraz umiejętność poruszania się z mapą w terenie. Kolejne szlaki czekają na nas! Czuwaj!

rajdrowerowy


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz