Harcerski Wigilijny Czas Spotkań 2022

Harcerze byli w tym roku bardzo grzeczni, bo Mikołaj już u nich był. W piątkowy wieczór, 9 grudnia, spotkaliśmy się, aby wspólnie zorganizować harcerską wigilię. Utartym zwyczajem, prezenty wykonaliśmy sami, uruchomiając naszą kreatywność. Było nas bardzo wielu, ponieważ oprócz członków naszej drużyny, były również zuchy z 17. Zuchowej Drużyny „Leśne Duszki” oraz starsi harcerze z 21. Próbnej Drużyny Starszoharcerskiej „Animalia”. Było też pysznie, ponieważ zajadaliśmy się smacznymi pierogami. No i było aktywnie, bo jak harcerze mogliby spędzać czas razem, jak nie aktywnie, bawiąc się w podchody i gry planszowe. Było też bardzo uroczyście, ponieważ wielu harcerzy dokonało przyrzeczenia harcerskiego, stając się pełnoprawnymi członkami naszej organizacji. A teraz już czekamy na święta, ale również aktywnie, ponieważ już niedługo przekażemy wszystkim najbliższym Betlejemskie Światełko Pokoju.

Czuwaj!

zhp wigilia 2022