Menu witryny

Biwak Budowniczych - IV edycja

Czuwaj!

Biwak Budowniczych IV miał na celu wzmocnienie więzi społecznych, w tym międzypokoleniowych między rodzicami a dziećmi i młodzieżą, podczas zabawy jaką była wspólna praca. ZHP stosuje specyficzny system pracy jakim jest uczenie w działaniu, dlatego też harcerze wraz z rodzicami uczyli się wspólnie funkcjonować podczas wznoszenia zaprojektowanych przez siebie konstrukcji obozowych. Dziękujemy Wam wszystkim za super spędzony czas na #HBO_Gołubie i mamy ogromną nadzieję, że w przyszłości spotkamy się tam ponownie, rodzinnie!

biwak budowniczych 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz