Menu witryny

Harcerskie spotkanie wigilijne 2021

Wielkimi krokami zbliża się czas świąt. W tym roku udało nam się spotkać w szerokim gronie zarówno harcerzy, jak i zuchów. Naszą tradycją są nocki wigilijne, podczas których wspólnie się bawimy i obdarowujemy prezentami, które wykonaliśmy własnoręcznie. Ponieważ w tym roku dopisała aura zimowa, udało nam się również spędzić aktywnie trochę czasu na zewnątrz. Wiadomo, nic tak nie spala kalorii, jak śnieżna bitwa. Polecamy ;-) A wszystkim życzymy spokojnych i chociaż trochę śnieżnych świąt.

harcerskie spotkanie wigilijne 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz