Menu witryny

XXXVII Ogólnopolski Rajd Kopernikański 2020

“Dawno, dawno temu, w odległym Toruniu…”

Cięcie!
Halo, halo?! Czy to harcerze? Potrzebujemy waszej pomocy.
Jesteśmy przedstawicielami znanej i uwielbianej na całym świecie wytwórni filmowej “Piernik i spółka”, lecz ostatnimi czasy zabrakło nam właśnie spółki. 
Naszym marzeniem jest nakręcenie najnowszego hitu kinowego pt. ”Bajka o Toruniu” i to właśnie Was chcemy zaprosić do współpracy. Nasza renoma nie pozwala nam jednak przyjąć do ekipy każdego, więc oferujemy wam możliwość udziału w castingach! Stawcie się licznie, bądźcie gotowi i otwarci na przygodę życia!

I tak oto rozpoczęliśmy przygodę harcerską na XXXVII Ogólnopolskim Rajdzie Kopernikańskim (21-23 luty 2020). 8 harcerzy oraz 5 harcerzy starszych wykonywało ciekawe zadania, wzajemnie się wspierając i a przy okazji poznając przepiękny stary Toruń. Co więcej, podczas tej zabawy poznaliśmy historię tego miasta, związane z nim legendy i przemierzyliśmy sporo kilometrów. Oczywiście pokazaliśmy się z jak najlepszej strony i zostaliśmy przyjęci do ekipy filmowej. Szkoda, że niestety w niedzielę musieliśmy porzucić nasze nowe posady;-)

Do zobaczenia na innym szlaku harcerskim Czuwaj!

rajd kopernikaski 2020

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz