Menu witryny

Wigilijne spotkania 2018

14 grudnia 2018r. harcerze z naszej drużyny, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Jolanty Bociańskiej, gościli w naszej szkole na wigilii hufcowej harcerki i harcerzy z Hufca Kartuzy. W rodzinnej atmosferze nie zabrakło składnia życzeń, wspólnego śpiewu i czasu na spokojne rozmowy. Nasz wieczór trwał jednak jeszcze bardzo długo, ponieważ po wigilii hufcowej, wszyscy harcerze z naszej drużyny wzięli udział w harcerskim drużynowym spotkaniu wigilijnym. Po wspólnej kolacji, wzięliśmy udział w tradycyjnym „kominku”, śpiewając piosenki harcerskie i cierpliwie czekając na przyjście Gwiazdora. Okazało się, że chyba byliśmy dość grzeczni, bo chwilę później odwiedził nas brodaty gość z ogromnym workiem prezentów. Życzymy sobie, aby w przyszłym roku było nas przynajmniej tylu, ile obecnie w drużynie, a nawet więcej. Rośnijmy w siłę! ;-)

wigilia hufcowa 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz