Menu witryny

Służba "Dla Niepodległej" 2018

Harcerze z V. Drużyny Harcerskiej „Leśni” godnie służyli „Niepodległej” podczas uroczystości organizowanych nie tylko w szkole, ale również w gminie i w powiecie. W szkolnych uroczystościach organizowali grę harcerską dla całej społeczności szkolnej, dzięki czemu nawet nasi najmniejsi zobaczyli jak można się uczyć poprzez zabawę i krzewić patriotyzm. W piątek 9 listopada wzięli udział w grze harcerskiej „100 lat temu w Kartuzach”. W sobotni wieczór 10 listopada, pełnili uroczystą wartę w kościele św. Kazimierza w Kartuzach podczas modlitewnego czuwania przed 100. rocznicą odzyskania niepodległości. Zwieńczeniem ich działań było pełnienie służby Ojczyźnie w Somoninie w niedzielę 11 listopada 2018r. podczas uroczystych obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości. Najpierw, przed Urzędem Gminy w Somoninie, uczestniczyli w odsłonięciu obelisku z tablicą upamiętniającą tegoroczną rocznicę, a następnie wzięli udział i pełnili wartę honorową podczas mszy świętej przy Pomniku Pomordowanych w Lesie Hopowskim.

Harcerze, pięknie służyliście Ojczyźnie. Na Waszą cześć BE-ER-A-WU-O, brawo! brawo! brawo!

suba dla niepodlegej 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz