Menu witryny

Uczymy sie od najlepszych 2018

Niedawno harcerze z V. „Leśni” zaczęli współpracę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Somoninie. Dzięki zaangażowaniu Pana Adama Skrzypkowskiego, który w swoim wolnym czasie dzieli się ogromną wiedzą z zakresu ratownictwa i nie tylko, harcerze od najmniejszych do najstarszych, z zapałem biorą udział w tych zajęciach i chłoną każda informację. Czekamy na dalsze ciekawe zajęcia, a na cześć Pana Adama: PKS PIEKNIE KURCZE SUPER, PKP PIĘKNIE KURCZE PIĘKNIE, OSP OCHOTNOCZA STRAŻ POŻARNA.

uczymy si od najlepszych 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz