Menu witryny

„ W Tobie jest światło”

„W Tobie jest światło” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. We wtorek Komendantka Hufca Kartuzy odebrała Światełko w Gdańsku, dzięki czemu my mogliśmy w środę wieczorem uczestniczyć we mszy świętej i zabrać ten dar dla naszej wspólnoty szkolnej oraz parafialnej. W czwartek, 21 grudnia, na mszy roratniej, nasi harcerze podzielili się Światełkiem Pokoju z mieszkańcami Somonina.

zhp betlejemskie wiato

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz