Menu witryny

Wymiana korespondencji

Czy można lepiej nauczyć się języka obcego niż poprzez stosowanie go w sytuacjach codziennych.  Nasi uczniowie, dzięki projektowi który realizujemy w ramach programu Erasmus +, mieli możliwość ćwiczenia swojej znajomości języka angielskiego podczas wymiany młodzieży na Litwie. Dziś podtrzymują swoje znajomości i nadal „szlifują” swoje umiejętności dzięki regularnej korespondencji, którą prowadzimy w sposób tradycyjny, czyli poprzez listy. Oprócz języka angielskiego, również prowadzimy wymianę korespondencji w języku niemieckim z uczniami z Węgier. 

zhp wymiana korespondencji

więcej zdjęć

 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz