Menu witryny

0D Dzień postaci z bajek 2021

5 listopada w naszym Przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Postaci z Bajek”. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacania wyobraźni. Bajka towarzyszy nam już od najmłodszych lat. W tym dniu dzieci z grupy 0d wysłuchały fragmentów bajek, rozpoznawały bajkowe postacie, charakterystyczne rekwizyty i tytuły bajek. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki i że warto po nie sięgać.

0d dzie postaci z bajek 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz