Menu witryny

0B Przedstawienie teatralne 2021

Dnia 24 września w murach naszego przedszkola mieliśmy gościć aktorów teatralnych z przedstawieniem pt. „Za siedmioma morzami”. Dzieci zostały podzielone na grupy i mogły bezpiecznie, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi obejrzeć widowisko. Aktorzy znaleźli kontakt z młodymi widzami, którzy chętnie brali udział w podróży nad morze. Po drodze czekało na nich wiele przygód. Dzieci podziękowały aktorom za pokaz. Otrzymali od przedszkola podziękowanie w formie dyplomu i słodkiego poczęstunku.

przedstawienie teatralne 0b 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz