Menu witryny

0B Powitanie wiosny 2021

22 marca dzieci z naszej grupy uroczyście powitały wiosnę. Rodzice przygotowali dla swoich pociech „pyszny piknik” – koszyki z ciasteczkami i innymi smakołykami oraz kocyki. Biedroneczki udekorowały się tego dnia opaskami z kwiatków i motylków, aby radośnie przywitać Panią Wiosnę. Opaski były bardzo różnorodne, a zarazem wyjątkowe. Wspaniała atmosfera imprezy sprawiła dzieciom wiele radości. Wszyscy poczuli, że wiosna naprawdę przyszła.

powitanie wiosny 0b

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz