Menu witryny

0B Dzień Kobiet 2021

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu jak zawsze nie przeszedł bez echa. Sala przedszkolna w grupie 0 B zamieniła się w tym dniu w SPA. 8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Jest to okazja do okazania paniom i dziewczynkom ile znaczą w życiu każdego mężczyzny (małego i dużego). W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez wspólnych tańców, gromkiego 100 lat, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Dziewczynki odpoczywały na leżaczkach i popijały soczek, maseczki z ogórka pozwoliły im się zrelaksować.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty, laurki i promienny uśmiech.

dzie kobiet 0b

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz