Menu witryny

0B Walentynki 2021

14 lutego to Dzień Świętego Walentego obchodzony na całym świecie, jako święto zakochanych. W naszym przedszkolu również obchodziliśmy ten wyjątkowy dzień, aby podkreślić nastrój święta, każdy z przedszkolaków miał na sobie czerwony element ubioru, a sale przedszkolne zostały przyozdobione różnorodnymi sercami oraz balonami w kolorze czerwonym, co wspólnie tworzyło wyjątkową atmosferę sprzyjającą rozmowom na temat uczuć w życiu. Dzień rozpoczęliśmy od wysłuchania wierszyków o miłości, rozmawialiśmy o historii i tradycji obchodzenia „Dnia Świętego Walentego”- patrona zakochanych oraz o zwyczaju rozdawania walentynkowych kartek. Dzieci własnoręcznie przygotowały „walentynki” dla swoich rodziców.

walentynki 0b

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz