Menu witryny

0A Dzień Ziemi 2021

Dnia 20 kwietnia odbył się zielono-niebieski Światowy Dzień Ziemi. Celem tego dnia jest promowanie postaw proekologicznych wśród dzieci już od najmłodszych lat. Wpajanie przedszkolakom potrzeby ochrony ziemi jest ważne nie tylko od święta. W dniu ziemi dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o planetę, w tym wprowadzono elementy segregacji odpadów. Wiedzą, co oznacza kolor zielony i niebieski na globusie. Rozpoczęliśmy klasową akcję zbierania nakrętek. Dzieci wzięły również udział w sensorycznym eksperymencie z wykorzystaniem lodowej kuli.

dzie ziemi 0a

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz