Menu witryny

0A Pierwszy dzień wiosny 2021

Dnia 21 marca odbył się pierwszy dzień wiosny. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane na zielono. Wiele dzieci miało na sobie koszulki z motywami kwiatowymi. Dzieci na zajęciach bardzo chętnie pożegnały zimę i z wielką chęcią przywitały kalendarzową wiosnę. Każdy przedszkolak wykonał dla siebie opaskę "kwiatek" na głowę. Oprócz tego wykonali pracę plastyczną pt. „Pani Wiosna” z wykorzystaniem kolorowych kwiatów. Zimo - do zobaczenia za kilka miesięcy :)

pierwszy dzie wiosny 0a

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz