Menu witryny

0A Dzień Kobiet 2021

Dnia 8 marca w najmłodszej grupie odbył się wyjątkowy dzień - Dzień Kobiet. Wszystkie nasze, małe kobietki przyszły specjalnie ubrane. Nie zabrakło bransoletek, naszyjników i różnych dziewczęcych gadżetów. Dziewczynki otrzymały od małych dżentelmenów upominki: drobny prezent i kwiatka tulipanka. Nasze kobietki siedziały dumnie na krzesełkach, a chłopcy śpiewali sto lat. Otrzymały również od nich serduszka własnoręcznie robione. Tego dnia dziewczynki poczuły się na pewno wyjątkowo...

dzie kobiet 0a

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz