Menu witryny

Wymiana młodzieży w ramach projektu Erasmus +

 W ramach realizowanego przez nas projektu Your History Is Our History’ nasi uczniowie uczestniczyli w wymianie młodzieży na Litwie w dniach 2-8 października. Niewielka szkoła mieszcząca się ok. 100km od Wilna gościła uczniów i nauczycieli z 6 krajów (w tym Polskę). Hiszpanie. Portugalczycy, Węgrzy, Włosi oraz Polacy wzięli udział w wielu aktywnych zajęciach historycznych, które odbywały się nie tylko na terenie szkoły, ale również w muzeach. Warsztaty wypiekania chleba, wykonywania biżuterii w epoce brązu, wytapiania świec oraz zajęcia historii „outdoor”, to tylko nieliczne przykłady z wielu ciekawych zajęć pogłębiających wiedzę w sposób empiryczny. Uczniowie przebywając ze sobą łamali barierę językową i kulturową. Spędzając całe dnie razem, ćwiczyli posługiwanie się językiem angielskim, dzięki czemu pogłębiali umiejętności językowe w praktyce. Już w marcu 2018r. będziemy gościć naszych kolegów i koleżanki z 5 krajów w Polsce i dopełnimy wszelkich starań, aby Polska i jej walory urzekła ich tak samo a nawet bardziej niż gościnność Litwinów.  

wymiana

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz