Menu witryny

Konkurs Erasmus +

     Realizacja projektu „Your History Is Our History” zakładała wymianę uczniów z krajami partnerskimi, a w przypadku Polski, jest to wyjazd na Litwę na początku października 2017r. Aby wybrać zaledwie 8 uczniów ze społeczności szkolnej klas 4-6, ogłosiliśmy konkurs na album prezentujący najciekawsze miejsca o znaczeniu historycznym w najbliższej okolicy. Prace 8 uczniów zostały nagrodzone i tym samym ich autorzy zakwalifikowali się do udziału w wyjeździe na Litwę. Dwie prace zostały zdyskwalifikowane (jedna praca została oddana po terminie, natomiast druga nie spełniała kryteriów regulaminu).

Osoby nagrodzone w kolejności alfabetycznej:

-Czoska Nikola
-Cymerman Izabela
-Dorawa Aleksander
-Gawroń Marta
-Leszkowska Małgorzata
-Łatka Patrycja
-Reglińska Olga
-Synakowski Mateusz

konkurs erasmus

Gratulujemy!


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz