Menu witryny

Nauka przez zabawę dzięki programowi Erasmus+

     Jednym z zadań, które założyliśmy do realizacji w ramach naszego projektu ‘Your History Is Our History’ było stworzenie gier o tematyce historycznej przez każdego z partnerów programu Erasmus+. Wykreowane i wykonane przez uczniów gry zostały zabrane przez nauczycieli do Włoch i tam nastąpiła wymiana między krajami. Pozyskane w ten sposób gry są fantastycznym sposobem ćwiczenia zagadnień historycznych, poznania historii krajów partenrskich a zarazem formą zabawy.

erasmus zabawa

więcej zdjęć

 


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz