Menu witryny

Spotkanie szkoleniowe na Węgrzech

     Dzięki projektowi „Twoja Historia Jest Naszą Historią” realizowanego w ramach programu Erasmus +, grupa nauczycieli z naszej szkoły miała możliwość wziąć udział w spotkaniu szkoleniowym organizowanym przez nauczycieli z Węgier - jednego z naszym projektowych partnerów. Ponieważ nieodłącznym elementem nauczania jest wykorzystywanie narzędzi technologii informacyjno -komunikacyjnej, prowadzący szkolenie zaprezentowali nam kilka nowych aplikacji niezbędnych, a zarazem niezmiernie ciekawych do pracy z uczniem. Odwiedzając szkołę węgierską, nauczyciele poznali też inne metody nauczania, mieli możliwość porozmawiania z tamtejszymi uczniami a także obejrzenia przedstawienia przygotowanego na przyjazd wszystkich uczestników szkolenia Erasmus +.

erasmus wegry

więcej zdjęć


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz