Menu witryny

Poznajmy się nawzajem

     We wtorek 29 listopada w ramach działań programu Erasmus+ przybliżyliśmy sobie informacje o krajach partnerskich biorących udział w projekcie pt: ‘Your history is our history’. Uczniowie z ogromną pomocą i zaangażowaniem rodziców oraz wychowawców przygotowali różnorodne stoiska, na których zaprezentowali kulturę, kolorystykę, obyczaje oraz dania charakterystyczne dla: Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Węgier, Litwy oraz Polski. Podczas tego spotkania uczniowie odkryli również najciekawsze turystycznie miejsca oraz odbyli wirtualną „podróż”, dzięki czemu bez ruszania się z miejsca zamieszkania, mogli zwiedzić te piękne i bogate kulturowo kraje. Podróż ta, oprócz tego że była ciekawa i ucząca, to również była nieprawdopodobnie „smaczna” ze względu na przepyszne smakołyki z naszych krajów partnerskich.

erasmus2

więcej zdjęć


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz